• Detail firmy

BIERRA, s.r.o.

Základní popis

Prodej sypkých materiálů - písku a štěrku. Nabídka různých druhů kamene, strusky, kaskád, paliv, či gardenabetonu. Poskytování služeb autodopravy.

Adresa

Havlíčkovo nábřeží 2728/38
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24205150
DIČ:  CZ24205150
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej sypkých materiálů

Zabýváme se prodejem a dovozem sypkých materiálů - písku a štěrku. Nabízíme písek osívaný.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 663 334
Telefon: +420 553 663 343
Mobil: +420 725 679 597
E-mail: valenta@bierra.cz
E-mail: bierra@bierra.cz
WWW: www.bierra.cz

Kontaktní osoba

Karel Valenta - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.