• Detail firmy

Bíba - zahradní architektura, s. r. o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby pro vaší zahradu - od zpracování projektu přes realizaci a údržbu. Dále provádíme správu parků a chráněných území, inventarizaci porostů, povolení ke kácení.

Adresa

Vinice 435
277 16 Všetaty

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24661953

Výrobky, činnosti

Poskytujeme komplexní služby pro vaší zahradu -

od zpracování projektu přes realizaci a údržbu. Dále provádíme správu parků a chráněných území, inventarizaci porostů, povolení ke kácení.

Kontaktní údaje

E-mail: lenka.sithova@seznam.cz
WWW: www.biba-zahrady.cz

Kontaktní osoba

Lenka Síthová - Bíbová, DiS.

Mobil: +420 604 254 430
E-mail: lenka.sithova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.