• Detail firmy

BEZPEČNOSTNÍ A VZDĚLÁVACÍ INSTITUT s.r.o.

Základní popis

Rekvalifikace,školení,kurzy a semináře-bezpečnostní a vzdělávací institut,specializující se na přípravu pracovníků v oblasti bezpečnosti.

Adresa

Mathonova 899/28
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29181879
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekvalifikace, školení, kurzy a semináře

bezpečnostní a vzdělávací institut vzdělávací instituce, specializující se na přípravu pracovníků v oblasti komerční bezpečnosti, přípravné kurzy strážný detektiv koncipient

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 259 553
E-mail: info@security-education.cz
WWW: www.security-education.cz

Kontaktní osoba

Bc. LIBOR BÍLÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.