• Detail firmy

BEZO s.r.o.

Základní popis

Autodíly, autoservis a pneuservis. Značkové autodíly, servis a plnění autoklimatizací, servis autobaterií. Rychloservis, výměny a opravy kol, pneumatik, výfuků, výměny olejů, filtrů a brzd na počkání. Příprava vozu a provedení STK, diagnostika.

Adresa

Smetanova 342/4
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46982418
DIČ:  CZ46982418
Rok založení:  1993
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Oprava pneumatik, přezutí a vyvážení na počkání. Prodej disků kol a značkových pneumatik. Uskladnění disků kol, uskladnění pneumatik včetně ošetření.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 241 515
Telefon: +420 541 217 520
E-mail: bezo@email.cz
WWW: www.eshop-rychle.cz/bezo
WWW: www.bezo.cz
Skype: bezo.minska

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Smejkal - Jednatel

Telefon: +420 541 217 520
E-mail: bezo@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.