• Detail firmy

Bezlepková pekárna Liška s.r.o.

Základní popis

Naše pekárna peče 100% přírodní kváskový bezlepkový chléb z kvasu, který jsme si sami vypěstovali. Bezlepkový chleba.

Adresa

Rabí 58
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28052421

Výrobky, činnosti

Pekařství a cukrářství

Naše pekárna peče 100% přírodní kváskový bezlepkový chléb z kvasu, který jsme si sami vypěstovali. Bezlepkový chleba.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 728 989 802
E-mail: obchod@liskuvchleb.cz
WWW: liskuvchleb.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ LIŠKA - Jednatel

Další firmy v oboru

PEKÁRNA CROCUS s.r.o.

Naše pekárna v Brně nabízí ruční výrobu čerstvého pečiva, cukrářských výrobků a lahůdek, které dodáváme rovněž do firem. Máme síť 24 prodejen v centru města i ve všech ostatních městských částech, najdete nás v nákupních centrech, areálech nemocnic apod. Našich 150 zaměstnanců se stará o to, aby zákazník dostal denně čerstvé pečivo v té nejvyšší kvalitě. Spokojený zákazník je pro nás prioritou!

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

PEROS s.r.o.

Jsme soukromá firma, zabývající se výrobou pečiva všeho druhu, od roku 1993. Máme velké zkušenosti s výrobou i na zakázku. Dodáváme pečivo do okruhu 50 km od sídla firmy. Dodáváme vlastní pečivo i zařízením typu školky, nemocnice, domovy důchodců. Máme dvě vlastní prodejny ve Slavonicích.