• Detail firmy

Lukáš Bezdíček

Základní popis

Smluvní přeprava osob po České republice a Evropě. Přeprava z letiště. Vozový park obsahuje Mercedes, Škoda, Volkswagen a Opel.

Adresa

Kmochova 3162/16
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74216198

Výrobky, činnosti

Osobní přeprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 298 294
E-mail: prague.airport.transports@email.czsports.cz
WWW: www.prague-airport-transports.cz

Kontaktní osoba

Denisa Lukešová

Mobil: +420 721 401 104

Lukáš Bezdíček - Majitel

Telefon: 774 318 877
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.