• Detail firmy

Better Trading, spol.s r.o.

Základní popis

dovoz - vybavení vinoték - lednice na víno Gastronomické vybavení - prodej, servis dodávka - vybavení vinoték - lednice na víno

Adresa

Dobrovského 29
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27748839
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dovoz,prodej a servis.

dovoz - vybavení vinoték - lednice na víno Gastronomické vybavení - prodej, servis

Kontaktní údaje

E-mail: info@humibox.cz
WWW: www.bettertrading.cz

Kontaktní osoba

Jiří Nocár

Mobil: +420 734 797 567

Jiří Jaško - Jednatel

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.