• Detail firmy

BETSY

Základní popis

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, hydroizolace, sanace, odvodnění, vypracování technických návrhů a specializované stavební činnosti. Dále i rozvody v RD a v panelových domech HT.

Adresa

Božetěchova 2285/83
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15189392
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč, dřevostavby

Zajišťujeme komplexní realizaci stavby na klíč. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 535 226
Mobil: +420 720 572 659
E-mail: vzorkovna-machar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Machař - Majitel

Mobil: +420 720 572 659
E-mail: zdenek.machar@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.