• Detail firmy

BETONPFLASTER, s.r.o.

Základní popis

V nabídce je zámková dlažba a pokládka na klíč, gabiony, sanace železobetonových konstrukcí. Zajišťujeme výstavbu plotů, vrata s pohonem, zemní práce, odvoz sutí a odpadu, dovoz štěrku a písku. Rekonstrukce panelových domů.

Adresa

Křivoklátská 345
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25133951

Výrobky, činnosti

zámková dlažba a pokládka na klíč, gabiony

Kontaktní údaje

E-mail: betonpflaster@seznam.cz
WWW: www.betonpflaster.cz

Kontaktní osoba

Nikolay Kurbanov

Mobil: 603 510 918
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.