• Detail firmy

Betonové jímky, s.r.o.

Základní popis

Dodávky betonových jímek, silážních žlabů, betonových a zpevněných ploch.

Adresa

Ostopovická 10
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28271386

Výrobky, činnosti

Betonové jímky

Kontaktní údaje

E-mail: info@betonovejimky.cz
WWW: www.betonovejimky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Mrůzek - Jednatel

Mobil: +420 604 291 003

Ing. Radek Házy - Jednatel

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.