• Detail firmy

BETON Hradiště, s.r.o.

Základní popis

Výroba stavebních hmot. Výroba a dodávka betonu, dodávka písku a kačírků. Nákladní doprava.

Adresa

Tršnická 26
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26367246
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba stavebních hmot. Výroba a dodávka betonu

Výroba stavebních hmot. Výroba a dodávka betonu, dodávka písku a kačírků. Nákladní doprava.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 721 183
E-mail: betonhradiste@volny.cz
WWW: www.betonhradiste.axis4.info

Kontaktní osoba

Jan Mandelíček - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.