• Detail firmy

BETOKON s.r.o.

Základní popis

Provádění monolitických betonových konstrukcí. Stavba základů, základových desek, bytových domů, administrativních budov, výškových staveb a nádrží.

Adresa

Hradební 12
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28514220
DIČ:  CZ28514220

Výrobky, činnosti

Monolitické betonové konstrukce

Stavba základů, základových desek, bytových domů, administrativních budov, výškových staveb a nádrží.

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 724 054 972
E-mail: betokon@seznam.cz
WWW: www.betokon.cz
Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.