• Detail firmy

BETALANORE s.r.o.

Základní popis

Nabízím nábytek do zahrad,pergol,restaurací,předzahrádek atd.kov+masiv(dub,teak.buk),výhodná cena při větším odběru slevy.

Adresa

U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28518462
DIČ:  CZ 285 18 462

Výrobky, činnosti

Nabízím nábytek do zahrad,pergol,restaurací

Nabízím nábytek do zahrad,pergol,restaurací,předzahrádek atd.kov+masiv(dub,teak.buk),výhodná cena při větším odběru slevy.

Kontaktní údaje

E-mail: verona29@seznam.cz
WWW: www.nabytekdozahrad.cz

Kontaktní osoba

Věra Míková - Obchodní reprezentant

Telefon: 602 445 120
E-mail: verona29@seznam.cz
Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.