• Detail firmy

BETA SYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Nabízím výrobu a prodej potravinových doplňků z Maqui Berry, rybího kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Adresa

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24248401

Výrobky, činnosti

Nabízím výrobu a prodej potravinových doplňků.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@tfpodlahy.cz
E-mail: obchod@maquimania.cz
WWW: www.tfpodlahy.cz
WWW: www.maquimania.cz

Kontaktní osoba

Martin Strašek - Jednatel

Mobil: 736 764 374

Vrána Zdeněk

Mobil: +420 608 927 777
E-mail: obchod@tfpodlahy.cz
Další firmy v oboru

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.