• Detail firmy

BESTON, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se zateplováním budov, výměnou oken i instalací kotlů na biomasu. Dále zpracovává projektovou dokumentaci.

Adresa

Slezská 2766
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47667036
DIČ:  CZ47667036
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  12
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- zateplování budov (tepelná izolace - polystyrén, extrudovaný polystyrén, minerální vlákna), výměna oken jak střešních tak i vnějších.

Kontaktní údaje

WWW: www.beston-fm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Holeksa - Jednatel

Mobil: +420 603 836 333

Ing Lukáš Foltýn - Jednatel

Mobil: +420 603 836 222
Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.