• Detail firmy

BEST Security, s.r.o.

Základní popis

Jsme bezpečnostní agentura, ostraha osob a majetku, patrolování, detektivní služby, bezpečnostní poradenství a audit, PCO. Nabízíme ostrahu zvláštních objektů (FTV elektrárny, rozlehlé stavby apod.), mechanické a elektronické zabezpečení objektů.

Adresa

Primátorská 296/38
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24782297
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Nabízíme ostrahu zvláštních objektů (FTV elektrárny, rozlehlé stavby apod.), mechanické a elektronické zabezpečení objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 755 766
Mobil: +420 774 742 421
E-mail: info@bestsecurity.cz
WWW: www.bestsecurity.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pelant - Jednatel

Mobil: +420 724 332 481

David Špalt - Jednatel

Mobil: +420 774 742 421
Další firmy v oboru

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.