• Detail firmy

Best of Gastro, s.r.o.

Základní popis

Realizace gastronomických provozů včetně venkovních zahrádek na klíč a prodej gastro vybavení pro restaurace a hotely. Zajistíme zařízení restaurace, kavárny, fast foodu od návrhu po konečnou realizaci včetně školení personálu HACCP, BOZP.

Adresa

Pod hrází 136/1
184 00 Praha 8 - D. Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29015065

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

E-mail: info@bestofgastro.cz
WWW: www.bestofgastro.cz

Kontaktní osoba

Petr Nagy - Jednatel

Mobil: 777 317 403
Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.