• Detail firmy

BEST KITES s.r.o.

Základní popis

Firma BEST KITES je největší firmou zabývající se kitingem z hlediska nabízeného vybavení. Poskytujeme kurzy v ČR i zahraničí.

Adresa

Ostravská 458
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27789462
DIČ:  CZ27789462
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Kite kurzy

Nabízím základní kite kurzy, pokročilé kite kurzy a to v celé ČR i zahraničí. Specializovaní instruktoři s licencí IKO, poskytují profesionální služby.

Kontaktní údaje

E-mail: kites@kites.cz
WWW: www.kites.cz/

Kontaktní osoba

Jan Sedláček - Jednatel

Telefon: 604 269 820
Mobil: +420 608 889 719
E-mail: kites@kites.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.