• Detail firmy

BEST KITES s.r.o.

Základní popis

Firma BEST KITES je největší firmou zabývající se kitingem z hlediska nabízeného vybavení. Poskytujeme kurzy v ČR i zahraničí.

Adresa

Ostravská 458
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27789462
DIČ:  CZ27789462
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Kite kurzy

Nabízím základní kite kurzy, pokročilé kite kurzy a to v celé ČR i zahraničí. Specializovaní instruktoři s licencí IKO, poskytují profesionální služby.

Kontaktní údaje

E-mail: kites@kites.cz
WWW: www.kites.cz/

Kontaktní osoba

Jan Sedláček - Jednatel

Telefon: 604 269 820
Mobil: +420 608 889 719
E-mail: kites@kites.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.