• Detail firmy

BEST Invest Group a.s.

Základní popis

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti realit s orientací ve vývoji nových trendů na trhu nemovitostí se zaměřením na kvalitu, nikoliv kvantitu.

Adresa

Na poříčí 1041/12
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28219775
DIČ:  CZ28219775

Výrobky, činnosti

Reality

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 320 600
Fax: +420 257 320 660
E-mail: info@bestinvest.cz
WWW: www.bestinvest.cz

Kontaktní osoba

Rita Gedevanišvili Kvas - Člen představenstva

Alexander Gedevanishvili - Člen představenstva

Ing. Mikuláš Bakay - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.