• Detail firmy

BeSt Home Service s.r.o.

Základní popis

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, údržbu nemovitostí či zahrad.

Adresa

Kunice 201
251 63 Kunice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28443241
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid

Kontaktní údaje

Mobil: 777 676 666
E-mail: info@best-sluzby.cz
WWW: www.best-sluzby.cz

Kontaktní osoba

BOHDANA ŠTRAJTOVÁ - Jednatel

Mobil: 777 676 666

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.