• Detail firmy

BEST - COVER s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný zástupce jednoho z největších výrobců ocelových konstrukcí s plachtovým opláštěním,specializací je i řešení ventilace a odvětrání stájových a průmyslových objektů. Zabezpečujeme dodávky a realizace elektroinstalací, revizí...

Adresa

Pošenská 340
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28104935

Výrobky, činnosti

Plachtové haly

Kontaktní údaje

E-mail: info@best-cover.cz
WWW: www.best-cover.cz

Kontaktní osoba

Ctirad Fák - Jednatel

Mobil: +420 731 102 430

Václav Vondruška - Jednatel

Mobil: +420 603 861 988
Další firmy v oboru

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.