• Detail firmy

Best AQUA, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a zdarma rozvážíme Čerstvou vodu z Beskyd. Voda s nízkým obsahem minerálů, ideální k zajištění každodenního pitného režimu nezatěžující organismus. Pronájem, zapůjčení, prodej, sanitace a údržba výdejníků Watercoolerů na barelovou vodu.

Adresa

Klimšova 750
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28601874

Výrobky, činnosti

Výroba nápojů

Kontaktní osoba

David Hradečný - Jednatel

Daniel Pavlíček

Mobil: +420 606 565 005
Mobil: +420 606 566 999
E-mail: info@bestaqua.cz
WWW: www.bestaqua.cz
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.