• Detail firmy

BESSERGOLD GmbH organizační složka

Základní popis

Společnost prodává investiční zlato, investiční stříbro a drahé kovy, které pomůžou zvýšit, nebo alespoň ochránit hodnotu majetku. Nabízí celosvětově likvidní investiční mince a investiční slitky ze zlata, stříbra, platiny a paladia.

Adresa

Václavské náměstí 834/17
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24829960
DIČ:  CZ24829960
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej drahých kovů, jako je zlato, stříbro a platina. Prodávají se jako investiční produkty, např. cihly, mince nebo slitek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 212 000
E-mail: info@bessergold.cz
WWW: www.bessergold.cz

Kontaktní osoba

Hannes Kernert - Jednatel

Hans-Holger Malcomess - Jednatel

Jan Herškovič - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.