• Detail firmy

BESPR CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej komponentů pro výrobu posuvných a dvoukřídlých bran Montáž posuvných nebo dvoukřídlých bran Různé systémy pro GSM ovládání a monitorování Systémy pro lokalizaci a monitorování vozidel Motorové automatické záložní zdroje proudu

Adresa

Čáslavská 126
538 42 Ronov nad Doubravou

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28762436

Výrobky, činnosti

Automatické nebo manuální závory

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 273 657
WWW: www.bespr.cz

Kontaktní osoba

Anna Budišová - Jednatel

Petr Budiš - Jednatel

Mobil: +420 737 840 566
Další firmy v oboru

Václav Štěpánek

Naše firma zajišťuje montáže zabezpečovacích systémů, elektroinstalační práce a revize. Dále se věnujeme údržbě zahrad a venkovních prostor.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.