• Detail firmy

BESAL CR s.r.o.

Základní popis

Firma BESAL CR s.r.o. zajišťuje distribuci kamenné a vakuové soli ve všech myslitelných podobách balení a dále solných a minerálních lizů Solsel od největšího evropského výrobce soli, německé firmy Esco + ucelenou řadu chemikálií na doúpravu vody.

Adresa

Štěpánská 643/39
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28954343
DIČ:  CZ28954343
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Kamenná a vakuová sůl Esco Německo

- dovoz a distribuce v ČR (volně ložená - velkokapacitní sklápěče + autosila s vlastním kompresorem a big-bagy, pytle 10kg, 25kg, 50kg na paletách).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 500 908
E-mail: info@besal.cz
WWW: www.besal.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jiří Benáčan - Jednatel

Mobil: +420 774 500 908

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.