• Detail firmy

BERTY DESIGN s.r.o.

Základní popis

Berty Design, s.r.o. se zabývá tónováním autoskel, lepením potahových fólií, čistěním a renovací autolaků. Také provádí profesionální tónování světel

Adresa

Olomoucká 485
796 07 Držovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29451680
DIČ:  CZ29451680

Kontaktní osoba

Jakub Skokan - Jednatel

Mobil: +420 777 242 246
WWW: www.bertydesign.cz
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.