• Detail firmy

Berson s.r.o.

Základní popis

Autopůjčovna užitkových vozů, dodávek i malých nákladních vozů do 3,5 t. Velké i malé dodávky kvalitních výrobců jako jsou Mercedes a Ford s různou ložnou plochu. Půjčované automobily nejsou starší nežli 3 roky. Samozřejmostí je i možno zapůjčení voz

Adresa

Pramenná 3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24742040

Výrobky, činnosti

Autopůjčovna užitkových vozů

Autopůjčovna užitkových vozů, dodávek i malých nákladních vozů do 3,5 t. Velké i malé dodávky kvalitních výrobců jako jsou Mercedes a Ford

Kontaktní osoba

Simona Jonáková - Jednatel

Mobil: +420 603 160 965
Mobil: +420 603 160 984
E-mail: dodavky@autopujcovna-berson.cz
WWW: www.autopujcovna-berson.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.