• Detail firmy

BERNOLD s.r.o.

Základní popis

Navštivte naše koupelnové studio o rozloze 350m2. Veškeré instalaterské, topenářské a plynařské opravy, modernizace, montáže, rekonstrukce. Nabídka obkladů a dlažeb, sanity v našem koupelnovém studiu.

Adresa

Ocelářská 240/23
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26878496
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Voda - topení - plyn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 722 509
Mobil: +420 603 450 340
E-mail: bernold@interier.com
WWW: www.koupelny-bernold.cz

Kontaktní osoba

František Bernold - Jednatel

Telefon: +42 026 878 496

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.