• Detail firmy

BERGIS s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace interiérů na klíč. Rekonstrukce koupelen i bytových jader. Realizace podlah, kuchyňských linek a nábytku. Nabídka stavebních prací.

Adresa

T. G. Masaryka 313
563 01 Lanškroun

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27507050
DIČ:  CZ27507050

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů firem a institucí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 443 357
E-mail: interiery@atlas.cz
WWW: www.moderni-interiery.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Mareš - Jednatel

Mobil: +420 723 810 767
Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.