• Detail firmy

Berendsen Textil Servis, s.r.o.

Základní popis

Naše firma zaujímá přední místo v oblasti pronájmu a kompletního servisu pracovních oděvů. S ohledem na důležitost čistoty pracovního místa.

Adresa

Hodonínská 1115/21
691 06 Velké Pavlovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28265360

Výrobky, činnosti

kompletní servis pracovních oděvů.

Naše firma zaujímá přední místo v oblasti pronájmu a kompletního servisu pracovních oděvů. S ohledem na důležitost čistoty pracovního místa.

Kontaktní údaje

Telefon: 547 213 726
E-mail: info@berendsen.cz
WWW: www.berendsen.cz

Kontaktní osoba

Aleš Baťa - Prokurista

Tomáš Střelský - Prokurista

Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.