• Detail firmy

BEOZ, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí velko i maloobchodní prodej - instalační materiál, svítidla, kabely, rozvaděče, nářadí, ventilátory, boilery, průtokové ohřívače, světelné zdroje, trubky, lišty, chrániče a kabelové žlaby. Dále provádí montáže.

Adresa

Chyňava 410
267 07 Chýňava

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25663879

Výrobky, činnosti

Svítidla

světelné zdroje, chrániče

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 637 121
Telefon: +420 311 636 833
E-mail: beoz@iol.cz
E-mail: beozelektro@iol.cz
WWW: www.beozelektro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kříž - Jednatel

Mobil: +420 602 284 129

Vojtěch Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.