• Detail firmy

Benz car s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme limuzín servis. Nabízíme okružní jízdy, svatební i osobní dopravu, VIP dopravní servis na konference, transfery a výlety po ČR i EU.

Adresa

U Zvonařky 65/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25751212

Výrobky, činnosti

Limuzín servis

Kontaktní údaje

E-mail: benzcar@benzcar.cz
WWW: www.benzcar.cz

Kontaktní osoba

Ctibor Chmelař - Jednatel

Mobil: +420 603 927 516

Tomáš Frýdl - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.