• Detail firmy

Benya IT, s.r.o.

Základní popis

Poskytování komplexních služeb v oblasti internetu, grafického studia, korporátní identity, marketingu a reklamy. Nabídka webdesignu a IT řešení.

Adresa

sady Pětatřicátníků 173/31
301 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26414660
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytování komplexních služeb v oblasti internetu

grafického studia, korporátní identity, marketingu a reklamy. Nabídka webdesignu a IT řešení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 798 952
E-mail: info@benya.net
WWW: www.benya.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ VANĚK - Jednatel

Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.