• Detail firmy

BENU Česká republika a.s.

Základní popis

V BENU lékárnách si můžete snadno vybrat z nabídky léků na předpis, doplňků stravy, volně prodejných léků nebo i nepostradatelné léčebné kosmetiky.

Adresa

K Pérovně 945/7
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49621173
DIČ:  CZ49621173

Výrobky, činnosti

Léky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 485 975
Telefon: +420 212 812 812
E-mail: info@benu.cz
WWW: www.benu.cz

Kontaktní osoba

Sebastian Ring - Předseda představenstva

Ing. Miroslav Kazda - Člen představenstva

Ing. Michal Jurča - Člen představenstva

Další firmy v oboru

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.