• Detail firmy

Benstav Praha, s.r.o.

Základní popis

Firma zajišťuje široký rozsah stavebních prací, zahrnující kompletní realizaci rekonstrukcí objektů, včetně zateplování bytových domů a další stavební činnosti. Subdodavatelské dodávky jsou od firem, se kterými probíhá dlouholetá úspěšná spolupráce.

Adresa

Vosmíkových 1001/34
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28367065
DIČ:  CZ28367065
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- rekonstrukce a opravy bytů, provozoven a kanceláří, pokládka podlah a podlahových krytin, přestavby bytových jader, renovace interiérů, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 686 502
E-mail: benstav@benstav.cz
WWW: www.benstav.cz

Kontaktní osoba

František Beneš - Jednatel

Mobil: +420 603 294 880

Marek Beneš - Jednatel

Mobil: +420 603 117 988
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.