• Detail firmy

Benson Technology s.r.o.

Základní popis

Komplexní IT služby.Analýza a optimalizace IT prostředí.Zajišťujeme návrhy architektury,dodávky bezpečnostních,zálohovacích a archivačních IT řešení.

Adresa

Navrátilova 667/4
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27948978
DIČ:  CZ27948978
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

Komplexní IT služby.Analýza a optimalizace IT prostředí.Zajišťujeme návrhy architektury,dodávky bezpečnostních,zálohovacích a archivačních IT řešení. Dodáváme hardware i software.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 333 177
E-mail: obchod@benson.cz
WWW: www.benson.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Michal Merta - Jednatel

Nikola Krstev - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.