• Detail firmy

BENOFIN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem nákladních vozidel, strojů a traktorů. Prodáváme polypropylenové vlákna Fibribet do betonu a asfaltu. Nabízíme traktor, minibagr, ba

Adresa

Pod vodárnou 297
373 67 Borek

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28120264

Výrobky, činnosti

Nabízíme pronájem nákladních vozidel, strojů a traktorů. Prodáváme polypropylenové vlákna Fibribet do betonu a asfaltu. Nabízíme traktor, minibagr, bagr, nákladní auto a jeřáb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@benofin.cz
WWW: www.benofin.cz

Kontaktní osoba

Bc. Zbyněk Meškán - Jednatel

Mobil: +420 777 729 820

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy DALLMAYR KAFFEE, oblast jižní Čechy. Provádíme přímý operating s veškerým komplexním servisem. Dále nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů, včetně kompletního servisu, které zahrnuje pojištění, technickou údržbu, opravy a dovoz zboží bez kvót odběru, vše v ceně. Poskytujeme bezplatné zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.