• Detail firmy

BENHOME s.r.o.,

Základní popis

Jsme česká společnost BENHOME s.r.o., která dodává  potřeby pro domácnost a firmy.Specializujeme se především na potřeby pro sušení prádla a praktické pomůcky do kuchyně, koupelny, pro úklid.

Adresa

Bělehradská 568/92
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24791334
DIČ:  CZ24791334
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dodává potřeby pro domácnost a firmy.

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Fuksová

Telefon: 581 208 331
Mobil: 734 651 522
E-mail: info@emavi.cz
WWW: www.emavi.cz

Marek Mohapl - Jednatel

Mobil: 734 651 522

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.