• Detail firmy

BENEPOL MORAVIA s.r.o.

Základní popis

Kromě izolačních desek zhotoví a dodá: proložky, výplně, fixace, plotrem řezané nápisy, loga, aranžérské dekorace, kulisy, fasádní římsy, lišty, bosáže, šambrány, oblouky, sloupy, ztracené bednění pro překlady, izolaci potrubí.

Adresa

Skotnice 266
742 59 Skotnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26861372
DIČ:  CZ26861372
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výrobou polystyrénu, jeho recyklací, dodávkami pro stavebnictví, izolace, obalový průmysl, aranžerství, reklamu ...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 623 305

Kontaktní osoba

Alexej Beneš - Jednatel

Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.