• Detail firmy

BenefitBox s.r.o.

Základní popis

BenefitBox je on-line věrnostní program, HR nástroj pro dosažení spokojenosti, motivace a loajality zaměstnanců, který tak pomůže i vám na cestě k úspěchu Vaší společnosti

Adresa

Hněvkovská 1234/24
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28512626
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství

se specializací na zaměstnanecké výhody a věrnostní programy pro zaměstnance. Poskytujeme vlastní řešení zaměstnaneckých benefitů.

Kontaktní údaje

WWW: benefitbox.cz

Kontaktní osoba

Ing Zdeněk Sluka - Jednatel

E-mail: info@benefitbox.cz
E-mail: servis@benefitbox.cz
Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.