• Detail firmy

Bene Communication, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti PR a médií. Zajišťujeme komunikaci s médii, neformální setkání s novináři, monitoring médií či materiály pro média. Dále

Adresa

Bezručova 1254
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27652076

Výrobky, činnosti

PR

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 944 687
E-mail: heralova@bene-com.cz
WWW: www.bene-com.cz

Kontaktní osoba

Pavel Heral - Jednatel

Mobil: +420 777 944 687

Zuzana Heralová - Jednatel

Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.