• Detail firmy

Benast s.r.o.

Základní popis

Dekorace do bytu i kanceláře. Nabízíme retro bytové doplňky, dárky, výzdobu pro Váš domov,dekorace na Váš stůl, doplňky do kuchyně, originální bižuterii a mnoho pozorností jen tak pro radost.

Adresa

Přítoky 45
284 01 Přítoky

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24165514
DIČ:  CZ24165514

Výrobky, činnosti

Bytové doplňky, dekorace a dárky

Nabízíme bytové doplňky ve stylu Provence, dekorace do bytu ve francouzském stylu, retro bytové doplňky, dárky, doplňky pro Váš útulný byt.

Kontaktní údaje

E-mail: laalmara@laalmara.cz
WWW: www.laalmara.cz/

Kontaktní osoba

Jitka Mastná - Jednatel

Mobil: +420 775 076 699
E-mail: laalmara@laalmara.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.