• Detail firmy

BEN - technická literatura, s.r.o.

Základní popis

Nakladatelství a prodej. Vydáváme a prodáváme počítačovou, elektrotechnickou a stavební literaturu či učebnice i tabulky.

Adresa

Věšínova 5
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27099083

Výrobky, činnosti

Nakladatelství a prodej

Nakladatelství a prodej počítačové, elektrotechnické a stavební literatury, učebnic i tabulek. Nabídka multimediálních slovníků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 818 412
Telefon: +420 274 820 211
E-mail: redakce@ben.cz
WWW: www.ben.cz

Kontaktní osoba

Libor Kubica - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.