• Detail firmy

BEMPO-S, spol. s r.o.

Základní popis

Provoz autoservisu. Prodej náhradních dílů. Příprava automobilů na STK, provedení samotného STK, doplnění oleje, srovnání geometrie nebo výměna maziv.

Adresa

Lubina 108
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60774797

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 811 471
E-mail: autolubas@seznam.cz
WWW: www.bempo.cz

Kontaktní osoba

ŠÁRKA POLÁŠKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 773 838 112

LUBOMÍR POLÁŠEK - Jednatel

LUBOMÍR POLÁŠEK - Jednatel

Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.