• Detail firmy

BELZA-GEO, s.r.o.

Základní popis

Vítejte na stránkách firmy BELZA - GEO s.r.o. Naše firma se zabývá kompletními prácemi v oboru geodézie a katastru nemovitisti.

Adresa

Bezručova 540
250 82 Úvaly u Prahy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27231429
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění geodetických prací.

Zaměření budovy,Rozdělení pozemku,Vyznačení věcného břemene,Vytyčování hranic pozemků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 980 382
Mobil: +420 602 417 536
E-mail: z.belza@seznam.cz
E-mail: belza-geo@belza-geo.cz
WWW: www.belza-geo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Belza - Jednatel

Mobil: +420 602 417 536
E-mail: zdenek.belza@belza-geo.cz
Další firmy v oboru

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.