• Detail firmy

BELLITIA, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej přírodní vlasové a pleťové kosmetiky a potravinových doplňků.

Adresa

Osek 356
338 21 Osek

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26383781

Výrobky, činnosti

Prodej přírodní vlasové a pleťové kosmetiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 591 977
Telefon: +420 371 724 533
E-mail: info@bellitia.cz
WWW: www.bellitia.cz

Kontaktní osoba

HELENA PRŮCHOVÁ - Jednatel

ALENA PRŮCHOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.