• Detail firmy

Belizende a.s.

Základní popis

Poskytujeme komplexní servis v oblasti nemovitostí, staveb a rekonstrukcí, a služby právního, ekonomického a obchodního charakteru. Věnujeme se mezinárodnímu obchodu s komoditami, správě nemovitostí, hypotečnímu a účetnímu poradenství apod.

Adresa

Španělská 2
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28264487
DIČ:  CZ28264487
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Investice do nemovitostí

Zajistíme klientům nákup nebo prodej nemovitostí - pozemků, bytů, rodinných domů, průmyslových staveb i komerčních areálů, vč. finančního poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 013 131
E-mail: kralik@belizende.eu
E-mail: office@belizende.eu
WWW: www.belizende.eu

Kontaktní osoba

Josef Starenko - Předseda představenstva

David Králík

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.