• Detail firmy

Běla LAKOSILOVÁ

Základní popis

Nabídka služeb z oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce včetně dodávek materiálu a koordinátora bezpečnosti práce.

Adresa

Jugoslávských partyzánů 738/38
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67807488

Výrobky, činnosti

Služby z oblasti požární ochrany,bezpečnosti práce

Nabídka služeb z oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce včetně dodávek materiálu a koordinátora bezpečnosti práce. Zajištění revize a prodeje požárně technických zařízení, mezi které patří hasicí přístroje, vybavení hydrantů, suchovodů a protipož

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 579 076
E-mail: brozlakosilova@volny.cz
WWW: www.brozlakosilova.cz

Kontaktní osoba

Běla Lakosilová - Majitel

Mobil: +420 602 663 326

Stanislav Brož - Jednatel

Mobil: +420 602 435 813
Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.