• Detail firmy

Bel - Czech TRADE, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá dovozem zemědělské, stavební a dopravní techniky především z Běloruska rozšířila letos svůj sortiment o nabídku traktorů Belarus včetně komunálních nástaveb a čelních nakladačů od českých i zahraničních výrobců.

Adresa

Průmyslová 154
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29182336
DIČ:  CZ29182336
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dovoz zemědělské a stavební techniky

Společnost se zabývá dovozem zemědělské, stavební a dopravní techniky především z Běloruska rozšířila letos svůj sortiment o nabídku traktorů Belarus.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 833 350
Fax: +420 568 833 350
E-mail: marketing@trado.cz
E-mail: info@bel-czech.eu
WWW: www.bel-czech.eu

Kontaktní osoba

Pavel Illek - Jednatel

Mobil: +420 602 578 961
Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Stanislav Křikava - prodej malotraktorů

Prodej japonských malotraktorů. Nabídka služby pneuservisu. Možnost koupě i jiné zemědělské techniky, například pluhů, rotavátorů, sekaček a dalších.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).