• Detail firmy

BeKiKa, s.r.o.

Základní popis

Působíme v oblasti stavebnictví,správy a údržby nemovitostí, obchodu s realitami a služeb v oblasti finančních záležitostí. Zajišťujeme právní služby při zakládání obch.společností či jejich převodu, oceňování i služby účetní a daňové.

Adresa

Chrudimská 1575
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29020468
DIČ:  CZ290204687

Výrobky, činnosti

poradenství

orientace na stavebnictví, realit, zajištění poskytování služeb při zakládání a převodu obch.společností včetně právních, účetních a daňových služeb

Kontaktní údaje

Fax: 272 681 319
E-mail: bekika@volny.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Hrazdirová Jana - Jednatel

Telefon: +420 608 757 015
E-mail: bekika@volny.cz
Další firmy v oboru

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.